Butik Mağaza Poşet Baskı

Butik Mağaza Poşet baskı

Butik Mağaza Poşet baskı için Yapmanız gereken; Önce ebatlarınızı belirlemek , daha sonra butiğiniz için baskılı poşet yaptırmanın diğer püf noktası kaç kilo ihtiyacınız var onu belirleyin

  • Şimdi Sıra Sipariş Vermekte

Butiğiniz ve mağazanız için baskılı poşet yaptırmanın ikinci adımı ise ; sipariş aşaması   0551 190 45 82   Whatsapp hattımızdan bize yazın yada iletişim fomunu doldurun , bir kaç saniyenizi alacaktır.

  • Sıra Tasarım Aşamasında

Baskılı Poşet için firma bilgileriniz ve logonuzu bize gönderin arkadaşlarımız tasarımını yapıp size dönüş sağlasınlar onayınız dan sonra baskı aşamasına geçeceğiz .

  • Az Kiloda Baskılı Poşet Sipariş Aşaması

Evet şimdi az kiloda baskılı poşet sipariş aşamasının son kısmı , tasarımı onayladıktan sonra arkadaşlarımız seçmiş olduğunu ebatlarda istediğiniz kiloda poşetlerinizin baskısını yaparak tarafınıza iletilmek üzere anlaşmalı kargouza vereceklerdir.

İşte bu kadar kolay, az kiloda baskılı butik mağaza poşeti yaptırmanın en kolay yolu bu şekilde , poşetdükknı.com bu konuda hep sizinle beraber olacaktır. bu deneyimden faydalanın , hayırlı günler dileriz.

× Merhaba, bize sorun!